První závod Světového poháru v ČR se blíží

Dosavadní historický vrchol českého inline bruslení, první závody Světového poháru v ČR, se blíží. Určitě byste v neděli 7. 6. v Ostravě–Porubě na Hlavní třídě neměli chybět, budou zde elitní světoví závodníci. S jejich jmény a profily nás pořadatelé seznámí na tiskové konferenci, která se bude konat 3. 6. Vidět je v akci bude určitě ohromný zážitek. Nemusíte ale pouze stát za bariérami jako diváci, stejně jako při všech závodech NESTLÉ LifeInLine Tour se můžete s těmi nejlepšími postavit i na start.

Pořadatelé rovněž nabízejí možnost bydlení za velmi příznivé ceny v hotelu Park Inn, odkud bude k dispozici zdarma kyvadlová doprava k trati. Přímo v tomto hotelu bude i závěrečná večerní party s vyhlašováním výsledků. Bližší informace k nabízenému ubytování můžete nalézt zde: http://www.lifeinline.cz/2009/specialpromo_cz.pdf K rezervaci nezapomeňte připsat kód pro slevu: LifeInLine.

V Ostravě bude celovíkendový inline program, Hlavní třída bude uzavřena pro bruslaře již od soboty od 20.00 hod. Ve 20.30 hod. začíná večerní jízda na trati nedělních závodů, a máte tak možnost si nástrahy tratě s předstihem na vlastní kolečka otestovat. Stejně tak bude možnost registrovat se k závodu s předstihem již v sobotu v podvečer (17.00–19.00 hod.) v prostorách hotelu Park Inn. Kompletní program ostravského inline festivalu můžete nalézt zde: http://www.lifeinline.cz/index.php?option=com_content&task=view&id=293

Pokud jde o aktuálnější program, tak už tuto neděli bude další závod série LIL v prostředí Výstaviště v Českých Budějovicích.