PŘEDSTAVUJEME VÁM PODKOLENKY SL3

Chcete být v sezóně 2009 zase o něco lepší, rychlejší? Chcete se vyhnout riziku zranění? Chcete urychlit regeneraci? Potom čtěte dál.

Již nějakou dobu jsou zejména u ironmanů v oblibě pro své vlastnosti podkolenky SL3. Jejich využití je ale zdá se mnohem širší než jen pro běh či cyklistiku a zdá se, že si své místo najdou i mezi bruslaři.

O JAKÝ PRODUKT SE JEDNÁ

Jde o kompresní podkolenky, jejichž hlavní výhodou je to, že pomáhají zrychlit návrat žilní krve zpět do srdce a tím urychlují odplavování metabolitů a zvyšují jak výkon, tak regeneraci po něm.

MATERIÁL, VELIKOSTI, ÚDRŽBA

Speciálně vyvinutý materiál v těchto ponožkách ochlazuje pracující svaly pomocí udržení vlhkého povrchu (ať už v důsledku pocení nebo polití). Tento ochlazovací efekt Vám pomůže lépe zvládnout i extrémně horké závody. Podkolenky poskytují ochranný faktor 50+.

Co se týče údržby, výrobek se běžně pere s bílým prádlem. Podkolenky se dělají ve 4 velikostech a model je stejný pro muže i pro ženy:

XS/S – 36-38
S/M – 38-43
M/L – 43-45
L/XL – 45-48

VÝHODY

Jejich využití je vhodné např. při dlouhotrvajícím stání nebo sezení, kdy zabraňují otokům. Při delších bězích zvyšují krevní cirkulaci a ochraňují svaly lýtka proti nadměrným a nechtěným otřesům. Vynikající jsou pro regenerační aplikaci. Ideální všude, kde jsou zatěžovány lýtka – cyklistika, běh, samozřejmě i bruslení, vždyť kdo z vás nedostal na bruslích do lýtka křeč.

JAK SL3 KOMPRESNÍ PONOŽKY FUNGUJÍ

Na základě vědeckých výzkumů je prokázáno, že ponožky SLS3 zvyšují míru návratu žilní krve o 34%. Díky tomu dochází ke zvýšení zásobení svalů kyslíkem a zvýšení jejich výkonnosti. Zvýšená cirkulace krve se postará o rychlejší likvidaci metabolitů a neutralizaci kyseliny mléčné. Díky tomu budete schopni déle a tvrději trénovat a závodit. SLS3 kompresní ponožky také nabízí zvýšenou oporu achilovy šlachy, lýtka a kotníku. Výrazně se tak snižuje riziko častých zranění kotníků a chodidel. Nižší pozávodní devastace svalové hmoty je dosaženo výrazným snížením svalových vybrací při samotném výkonu. Váš návrat k tréninku může být urychlen až o několik dní.

Cena 990,- Kč.

V případě zájmu o tyto ponožky piště na sscotrokovice@seznam.cz nebo volejte 725122548.

Více na www.slstri.com

Podkolenky SL3 obléká i náš nejlepší triatlet, Ironman Petr Vabroušek, kterého se na zkušenosti s nimi můžete zeptat i přímo. Kontakt na něj je petr@vabrousek.cz , www.petrvabrousek.eu .