Pozvánka na OIP 2009

Ostrý vstup do inline bruslařské sezóny klepe již na dveře a s tím se hlásí i Otrokovický inline pohár. Začíná 2. května 2009. I letos se pokusí SSCO team, pořadatel tohoto dráhového pětidílného seriálu závodů na kolečkách, připravit pestré menu pro všechny. Na co se tedy účastníci mohou letos těšit a co mohou očekávat? Především je to spuštění nového webu oip.ssco.cz , kde budeme soustřeďovat všechny potřebné informace o OIP, jako jsou např. propozice, přihlášky přes internet, výsledkový servis, fotogalerie a další. Přístup na tento web je možný již nyní i přes oficiální klubový web www.ssco.cz. Pokud jde o nabídku závodních tratí a kategorií, i zde došlo oproti předchozím dvěma ročníkům k nepřehlédnutelným změnám, které snad budou ze strany účastníků vítány. První změnou je rozšíření dětských kategorií, kdy budeme soutěžit v celkem 5 kategoriích od těch nejmenších do 7 let, po ty starší do 15 let. Vracíme se k modelu z prvního ročníku a dáváme možnost zazávodit si se sobě rovnými, tedy alespoň z pohledu typu bruslí. Kategorie FITNESS bude opět určena opravdu a pouze těm, kteří bruslí na klasických fitness bruslích. Týmový závod je nahrazen závodem jednotlivců s názvem ZKOLAVEN. Půjde o vyřazovací závod na 10 kol (4110m), kdy v určených kolech bude vyřazen jeden či více závodníků, kteří protnou pomyslnou cílovou pásku v daném kole jako poslední nebo budou dojeti o jedno kolo. Zůstává oblíbený SPRINT na jedno kolo. I zde dochází ale k jisté změně. Budeme oceňovat vždy jen nejrychlejší ženu a muže, ale ve třech věkových kategoriích. Přijdou si tak na své jak nejrychlejší děti, tak i „veteráni“. K drobné změně dojde i u jediného štafetového závodu rodičů s dětmi (Rodinný závod), kde jsme snížili věk dítěte na max. 13 let, aby nedocházelo k velkým věkovým rozdílům ve složení jednotlivých týmů. V kategorii ELITE budou oceněni i ti trochu věkově starší, což u prvních dvou ročníků nebylo.

Opět budou připraveny medaile, diplomy, pro štafety poháry a drobné věcné ceny od partnerů OIP. Nejlepší v rámci celého poháru obdrží hodnotné věcné ceny značky WORKER. V rámci celého OIP 2009 obdrží ocenění celkem 360 závodníků. Neuvěřitelné, že?

Tak neseďte doma a přijeďte za námi. Děláme závody pro vás a děláme je proto, že nás to prostě baví. Za WORKER SSCO team Marcel Nemček.