Pardubice 26. 9. 2010

Poslední závod seriálu Liglasss LifeInLine Tour 2010 se jel v Pardubicích. Počasí bylo opravdu špatné, nejen že vytrvale pršelo, ale bylo i velmi chladno. Přesto se našlo dost odvážných bruslařů a tento poslední závod si řádně vychutnali. Včetně závěrečného průjezdu velkou louží, která vznikla těsně za cílem.
Naši nejmenší se s mokrou tratí poprali bez pádů a někteří si poprvé zkusili, jak se na mokru jezdí.
Z Pardubic jsme si přivezli 3. místo, které vybojoval Radim Matuška. O první místo se postarala Kačka Kundratová, která vyhrála i celkové pořadí Liglasss LifeInLine Tour 2010. Páté místo obsadil Daniel Matuška. Na tříkilometrové trati si pro třetí místo dojel Mira Bičan a Marian Uherka pro místo 7. Trať na 5 km zdolala Eliška Kundratová a získala tak 6. místo.
Na deseti kilometrech jsme vybojovali tyto místa: Pavla Báčova 1. místo, 8.místo Tereza Jirušková, Kamil Hastík 1. místo, Michael Uherka 4. místo, Jan Uherka 8. místo, Ladislav Procházka 9. místo.
Některým nestačila desítka a tak si dali ještě půlmaratónek. Počasí zůstávalo stejné, tak proč ne: Kamil Hastík si přijel pro druhé místo v kategorii, Ladislav Procházka pro místo 11.
Před desítkou byly vyhlášeny dětské kategorie a také jejich celkové pořadí v celém seriálu.
Ostatní si počkají na vyhlášení do Brna.
Výsledky naleznete na www.lifeinline.cz.