Nestlé LifeInLine Tour v Otrokovicích s 20% slevou

Přinášíme pár informací z přípravného tábora této akce. Pro zájemce o ubytování máme zajímavou nabídku. Hotel Baťov a lokální partner LIL v Otrokovicích poskytne z 28.6. na 29.6. všem účastníkům  20% slevu na ubytování.

 

Hotel Baťov nám zároveň poskytne veškeré zázemí v den závodu a tak se v den „D“ nemusí ubytovaní účastníci již nikam přesouvat. Stačí nazout brusle, sjet výtahem dolů a hurá na start. Ten bude cca pouhých 30 m od budovy. Tak dlouho neváhejte. Ubytování je kvalitní, ale kapacita lůžek není nevyčerpatelná. Kouzelné slůvko na recepci pro slevu zní „účastník Nestlé LifeInLine Tour 2008 v Otrokovicích“. Bližší informace o hotelu získáte na www.spolecenskydum.cz .

   

Pokud tedy již přijede den předem a budete se chtít rozbruslit, určitě navštivte městský in-line ovál na sídlišti Trávníky. Uzavřený 411 m dlouhý ovál vám poskytne bezpečné a příjemné zázemí pro závěrečné naladění těla a mysli před důležitou nedělí.

 

Dobrou zprávu máme i z budoucí tratě závodu. Na 1,3 km dlouhém okruhu se podařilo opravit snad jediný a méně kvalitní úsek silnice. Trať se tak podle nás stává velmi kvalitní a bezpečnou na konání závodů, což je pro nás jedna z priorit. Pokud vše dopadne podle našich představ, již brzy vám nabídneme virtuální projížďku této trati.

 

Chystáme řadu doprovodných akcí a pokud nám vše vyjde jak si přejeme, bude to snad prima den pro nás všechny. Nechci být nijak velkohubý nebo tak nějak, ale začínám i přes svou neustálou nespokojenost věřit, že se tato akce povede ke vší spokojenosti Vás účastníků a doufejme i naší. Hodláme pro to udělat maximum a věřím, že se nám to podaří.

 

Další zprávy opět brzy tady.

 

Za SSC Otrokovice

Marcel Nemček