Nejúspěšnější seniorský tým v ČR

Opět úspěšný víkend SSCO teamu. Dvě akce, šest umístění na stupních vítězů. Zdá se, že SSCO team nemá v seniorských kategoriích v ČR konkurenci. A proč? Nejúspěšnějším členům týmu je více jak 30 let. V sobotu skvěle zajeli Tomáš Zahrádka a Petr Lochman a na šumavské Kvildě obsadili ve své kategorii první dvě místa. Dobře si vedl i náš zatím junior Marek Procházka, který dojel v náročném závodě na 10. místě. V uplakaných Českých Budějovicích při 3. díle Nestlé LifeInLine Tour neměli v kategorii M3 v závodě na 21 km naši borci konkurenci a obsadili v pořadí Petr Lochman, Kamil Hastík a Tomáš Zahrádka první tři místa. V kategorii žen nad 60 let si dojela pro vítězství naše nejstarší členka, ale jen věkem, Marcela Schneiderová. Snad se stane příkladem pro ostatní, že aktivně sportovat se dá v každém věku. Ve své kategorii byla na jaře v Berlíně na půlmaratónu např. druhá, v ČR nemá konkurenci. Obrovský skok udělala Ivana Nemčeková, která své maximum posunula na fitness desítce oproti minulému roku o více jak 10 min. a obsadila v ženách skvělé celkové 9. místo, přičemž ve své kategorii Z2 skončila třetí. Kdo ví, jak by to vypadalo, kdyby stála na bruslích častěji než jen jednou, dvakrát do týdne. Špatně si nevedli ani ostatní členové klubu Marcel Nemček, Marek Procházka a Romana Nepeřilová, kteří zajeli svůj standardní, ale dobrý výkon. Za úspěch hodnotíme i ten fakt, že se naše účast obešla bez pádu a zbytečných zranění.

Podrobné výsledky s fotoreportáží z těchto dvou akcí najdete na www stránkách organizátorů. Adresy jsou www.lifeinline.cz a www.skisumava.cz

Vlastní krátkou fotoreportáž pro Vás připravujeme a bude k nalezení ve fotogalerii.