Náročný víkend členů SSCO

Napajedla in-line 2008 a Nestlé Tour 2008, tentokrát v Ostravě. To byla porce, kterou si naordinovala řada členů SSCO. A jak se vedlo?

Prvních velkých závodů se zúčastnili naši noví členové klubu, předškoláci Anetka Horková a o rok mladší Danielek Matuška. A nevedli si na poprvé vůbec špatně. Nejstarším účastníkem závodů se naopak stala naše Marcela Schneiderová. Nejlepších výsledků v sobotu v Napajedlích dosáhli bezpochyby Petr Lochman a Nicol Hlůšková, která si vyjela 1. místo na 10 km a po té ve skvělém čase zůstala jen za slovenskou reprezentantkou Renátou Karabovou na půlmaratónu. Petr se výtečným, ale vědomě zadrženým výkonem prezentoval v závodě na 21 km a dojel si uvolněně pro 4. místo, i když to mohlo být na jeho domácí půdě úplně jinak. Respektoval rady trenéra a šetřil síly na neděli do Ostravy. O den později předvedl v Ostravě opět fantastický výkon a v nejrychlejším čase sezóny si na půlmaratónské trati a ve velké konkurenci dojel jen pro „sedmé místo“. Zcela nečekaný výkon předvedla v Ostravě naše nejmladší členka klubu, jen šestiletá Anetka Horková, která vyhrála svou kategorii dívek do 7 let a odvezla si tak z Ostravy své úplně první velké vítězství. Poprvé náš tým složil i rodinnou štafetu a dojel si mezi 16. týmy pro pěkné 10. místo. Jak dopadli další členové týmu můžete vidět níže. Iva nafotila v Napajedlích zase mnoho snímků, které jsou již nyní umístěny na www.ssco.rajce.net .