Nabídka spolupráce možná právě pro Vás

Vážení přátelé, obracíme se na Vás s nabídkou prezentace Vaší společnosti při VIII. ročníku Memoriálu MUDr. Josefa Podmolíka v půlmaratonu, Štafetovém půlmaratonu, Štafetovém půlmaratonu mládeže, Půlmaratonu na In-line bruslích a Štafetovému půlmaratonu na In-line bruslích, který se bude konat v sobotu 13. října 2007 v centru Otrokovic. 

Tato akce navázala v roce 1999 na tradici dálkových běhů v Otrokovicích, přetrženou povodněmi v roce 1997 (od 60tých let minulého století až do roku 1997 se v Otrokovicích uskutečňoval maraton, několikrát dokonce jako Mistrovství ČSSR, ČSFR a ČSR). 

Vzhledem k tomu, že maraton jako nejdelší klasická disciplína nemá tak velikou základnu, bylo rozhodnuto o pořádání půlmaratonu, který je dostupnější jak závodním, tak i rekreačním běžcům. Protože v našem městě klademe důraz na mládež, byl uspořádán také závod ve štafetovém běhu škol. V průběhu dalších let jsme přidali také štafetový závod dospělých a k běžeckému závodu před čtyřmi lety přibyly také závody na in-line bruslích, které jsou stále populárnější nejen v České republice, ale také ve světě. V roce 2005 byla trať změněna především s ohledem na in-line bruslaře (lepší povrch, míň zatáček) což se projevilo zlepšením časů ve všech kategoriích a to i  v běhu. V loňském roce se závod v in-line půlmaratonu konal jako finále Českomoravského poháru a startovní pole bylo velmi kvalitní. Jen ranní déšť a namoklá trať zabránila překonání rekordu trati v elitní kategorii mužů, v ženách byl významně posunut a byla prolomena bariéra 50ti minut (v mužích je stávající rekord těsně nad 39ti minutovou hranicí). Běžecký půlmaraton se uskutečnil jako Mistrovství Moravy a Slezska jednotlivců. Závod měl vysokou úroveň a jak v kategorii mužů, tak i žen byl traťový rekord posunut. Závodu se v roce 2006 zúčastnilo téměř 200 závodníků všech kategorií a pro letošní rok počítáme s dalším nárůstem především v in-line bruslení.I pro letošní rok bylo našemu závodu přiděleno finále Českomoravského poháru v in-line bruslení a Mistrovství Moravy a Slezska v běhu, navíc v rámci závodu proběhne i vyhlášení nového seriálu, a to Otrokovického in-line poháru, který sestával z 5 závodů (29.9. proběhne poslední díl) na novém in-line oválu v Otrokovicích.Dovolujeme si Vám nabídnout partnerství tohoto závodu, který tím, že se koná na velmi rychlém okruhu patří k nejpopulárnějším v České republice a je i divácky velmi atraktivní. V ulicích města ho pravidelně sledují stovky diváků a v případě spojení se silnými partnery věříme, že jich přilákáme ještě více. Pořádání této akce je také nakloněno město Otrokovice, což nám umožní využít reklamní plochy ve městě i v médiích patřících městu. Kvalitní spolupráci máme také s regionální televizí Televize NET, nejposlouchanějším regionálním rádiem Kiss Publikum, s moravskou mutací deníku Mladá Fronta Dnes a  servery Idnes.cz, Atletika.cz a Inlajn.cz. Pokud Vás tato nabídka zaujala, kontaktujte mne prosím na níže uvedených adresách. 

S přátelským pozdravem

Bc. Marcel Nemček, jednatel Speedskating club Otrokovice 

Telefon: 725122548

E-mail: sscotrokovice@seznam.cz