In-line do škol, aneb OIP pro školy

Po vydařeném nultém ročníku našeho sportovního projektu in-line do škol v roce 2011 jsme se rozhodli i v letošním roce připravit speciální kolo závodů na kolečkových bruslích výhradně pro žáky ZŠ a letos nově i pro více leté gymnázia. Závod je zároveň speciálním kolem Otrokovického in-line poháru a zúčastnit se mohou školy z celé ČR.

OIP pro školy se uskuteční v pátek 25.05.2012 dopoledne, a podrobnosti k této akci naleznete v přiložených propozicích, jejichž součástí je i přihláška k závodu. Byly bychom velmi rádi, kdybyste našli v řadách Vašich žáků několik zájemců a závodů se zúčastnili. Účast je zdarma. Vedle závodů jednotlivců se uskuteční i závod školních štafet. Všichni účastníci budou oceněni diplomem, první tři v kategoriích dále obdrží originální keramickou medaili.

Pokud Vás tento projekt oslovil, jsme velmi rádi. Přihlášku je třeba zaslat zástupcem školy na email registraceoip@seznam.cz do pondělí 21.05.2012. V případě jakýchkoliv dotazů nás můžete samozřejmě kontaktovat na email sscotrokovice@seznam.cz nebo telefonicky na čísle 725 122 548. -MN-