Inline centrum Brno NOVĚ OTEVŘENO

Skvělá zpráva pro všechny brněnské inline bruslaře. Městská část Brno Jih společně se sportovním klubem Black Ice společnými silami budují sportovní centrum pro inline bruslaře – Inline centrum Brno, které najdete na ulici Hněvkovského 26 (naproti obch. domu Lídl). 

Centrum se nachází souběžně s cyklostezkou Brno Jih, v úseku mezi přechody na ulicích Kšírova a Sokolova a v blízkosti baseballového areálu Draci Brno.


  


Areál je přístupný široké veřejnosti! Inline bruslaři mají možnost využít oválu o délce 400m, který je ve večerních hodinách osvětlen. Pro milovníky sprintu na kolečkových bruslích nebo freestyle slalomáře areál nabízí rovinku o délce 500m a šířce 4m. A to vše bez nebezpečí střetnutí s cyklistou, či pejskařem! Do areálu jsou ve směru od centra dvě příjezdové cesty z ulice Hněvkovského, každá s plochou pro parkování.

Rekreační bruslaři uvítají možnost skvělého pohoštění v restauraci U LAMPY, začátečníci pravidelné inline výuky ŠkolyBruslení.cz  
Inline centrum Brno nabízí díky nově otevřené prodejně HRAZDÍRA SPORT profesionální péči o vaše inline vybavení. Na své si přijdou, jak fitness bruslaři, tak speed – rychlobruslaři, freestyle slalomáři i aggressivní bruslaři. 
V HRAZDÍRA SPORTU si mohou bruslaři inline brusle nejen koupit, ale také půjčit. Většina bruslařů také ocení ÚSCHOVNU ZAVAZADEL. Pro nebruslící je připraveno malé posezení a možnost zapůjčení kol, či skákacích bot.

Nezbývá jen popřát: “Veselé a bezpečné prázdniny na bruslích v Inline centru Brno!“