To byl ale víkend!!!

Tento víkend jsme si mohli užít hned několik závodů. Počasí nám přálo, tak se dalo čekat, že se sejdeme ve velmi hojném počtu.

V pátek 17. 9. 2010 jsme začali na nově zrekonstruovaném Hanáckém náměstí v Kroměříži, kde se jel první ročník Dne na kolečkách pořádaným Adrenalinsport klubem Prostějov a městem Kroměříž. Jelo se na velmi kvalitním asfaltovém povrchu o délce 450m. Bylo zde vytvořeno velmi kvalitní zázemí a atrakce pro děti včetně dětského hřiště, kde se mohli naši malí závodníci vyřádit.

Výsledky ve zkratce. Radim Matuška 3. místo, Aneta Horková 1.místo, Daniel Matuška 2. místo, Kamil Hastík 2.místo, Mira Bičan 3x 1. místo, Tereza Štěbrová 2×3.místo a 2. místo, Diana Horková 3. místo, Tereza Jirušková 2. a 3.místo, Pavla Báčová 1. místo.

V sobotu se někteří z nás vydali do Prostějova, kde proběhl již šestý ročník sportovního Dne na kolečkách. Na trati, která je nám všem dobře známá na ulici Severní obslužná jsme se sešli, abychom si užili další parádní den na kolečkách. Trať vede po asfaltové komunikaci bez převýšení.

A i tady jsme byli velmi úspěšní: Radim Matuška 4.místo, Daniel Matuška 1. místo, Aneta Horková 2. místo, Tereza Jirušková 1. místo, Tereza Štěbrová 2. místo, Diana Horková 3.místo, Kamil Hastík 1 a 3. místo.

Neděle byla ve znamení Liglass LifeInLine Tour 2010.
Pořadatelé nás přivítali u víceúčelové sportovní haly v Městských sadech, kde na nás čekalo pěkné podzimní počasí a samozřejmě perfektní zázemí. 370 závodníků se mohlo těšit na skvělou trať.

Ti nejmenší si zajeli dvě kola kolem haly a ostatní závodníci se již vydali na trať vedoucí přes městské sady. Naše účast byla nejen velmi početná, ale také úspěšná. Výsledky si můžete přečíst na www.lifeinline.cz.

Všem bruslařům blahopřeji za skvělé výkony a ahoj v Pardubicích při posledním závodě Liglass LifeInLine Tour 2010.

Pavlína Matušková, WSSCO team