Běchovická Korunka 2009

Ačkoliv se nyní na běchovické in-line dráze Na Korunce ještě „bruslí“ na běžkách, současně se připravuje pro všechny další ročník středečních závodů BĚCHOVICKÁ KORUNKA 2009 (propozice naleznete v příloze).

Závody se budou konat každou první středu v měsíci počínaje 1. dubnem a konče 2. zářím. Během podzimu bylo odzkoušeno i umělé osvětlení a tak by nemělo docházet ke zbytečným problémům zvláště na začátku a konci sezóny.

BĚCHOVCKÁ KORUNKA 2009 nemá ambice konkurovat velkým seriálům závodů jako je LIL nebo 02 inline CUP, přesto by pořadatelé z in-line oddílu Sokolu Běchovice II. ve spolupráci s MČ Praha Běchovice a Magistátem hl. města Prahy rádi připravili plnohodnotné závody pro závodníky všech věkových kategorií.

Po loňském roce, ve kterém se podařilo přilákat na start hlavně závodníky v nejmladších kategoriích (pro které je tento závod prioritně určen), se pořadatelé budou letos snažit rozšířit startovní pole v kategoriích AK především o fitness bruslaře, kteří se stále zřejmě obávají toho, že dráhové závody jsou určeny jen pro ty nejlepší závodníky.

S přáním úspěšné sezony v roce 2009 se na in-line dráze v Běchovicích na všechny těší pořadatelé z In-line oddílu Sokol Běchovice II.