3. kolo OIP 2007 již tuto sobotu

Aniž bychom si toho možná stihli všimnout, je takřka polovina prázdnin za námi. Někteří mají už svou dovolenou za sebou, někteří se na ni teprve chystají. V každém případě je zde konec července a to je čas pro 3. kolo Otrokovického in-line poháru 2007.

Pohár si po svých dvou kolech získává nejen nové účastníky, ale i svou popularitu. Nemalou měrou nám v tom pomáhá i zlínské Rádio Čas, kde v tomto týdnu můžete slyšet upoutávku na další závody, které se uskuteční již tuto sobotu 28.07.2007 na in-line ovále na sídlišti Trávníky v Otrokovicích, na které Vás všechny samozřejmě opět srdečně za celý SSCO team zvu.

A co nás tentokrát čeká?

Samozřejmě příjemné slunné letní počasí s teplotami kolem 28 stupňů Celsia, bezvětří, teda doufám a příjemná a možná trochu lidová atmosféra malých závodů. Medaile jsme na konci června díky místnímu Domu dětí a mládeže Sluníčko stihli vypálit a mají už i svůj zlatý a stříbrný nátěr. Zbývá jen navléci slušivou trikoloru. Zkusili jsme i novou technologii nátěru, tedy spíš nástřiku, který se nám možná líbí ještě více než současný vzhled medaile, ale ten si ponecháme jako překvapení asi až pro další ročník poháru. Pro štafety jsou přichystány opět hezké poháry. Diplomy jsou samozřejmostí.

Pro 3. kolo nepočítáme se zásadnějšími obměnami propozic či časového harmonogramu oproti předchozímu kolu. Změna se dotkne jen nejmladší kategorie, dětí do 7 let, kde jsme vyslyšeli hlasů rodičů a rozdělíme pro další kola i tuto kategorii zvlášť na kluky a holky. Věříme, že to potěší nejen rodiče, ale hlavně děti a přijde jich třeba zase o trochu více.

Jak už jsem několikrát naznačoval, budeme díky stále většímu počtu závodníků nuceni přistoupit vzhledem k ručnímu měření časů k rozdělování závodníků do rozjížděk, což může trochu zahýbat s časovým plánem a jednotlivé starty se mohou trochu opozdit. Zjistili jsme ale, že ztráta způsobená dohledáváním správného pořadí může být ještě větší, než délka závodu další rozjížďky. Mimo to, s případnými rozjížďkami počítáme i v časovém harmonogramu, tak by to neměl být až zase takový problém. Hlavní organizátoři budou opět v bílých tričkách s nápisem SSCO team.

Tak tedy na viděnou v sobotu.

Za SSCO team
Marcel Nemček

PS: Pořád platí nabídka spolupráce. Pokud byste věděli o někom, kdo by rád organizačně pomohl, dejte vědět. Lidí není nikdy dost a bez nich to naopak nejde.