2. kolo Otrokovického in-line poháru již tuto sobotu

Již tuto sobotu se na in-line ovále v Otrokovicích na Trávníkách uskuteční 2. kolo z 5-ti dílného seriálu závodů v kolečkovém bruslení pod názvem Otrokovický in-line pohár 2007. Ať jste malí či velcí, ať jste odtud či z daleka, jste srdečně zváni. Věřím, že to bude opět prima den, který si všichni užijeme. A co nás tentokrát čeká?

Pro vítěze kategorií jednotlivců máme vyrobeny opět originální keramické medaile a diplomy. Pro štafety jsou přichystány pěkné poháry a najdou se snad i další drobné věcné ceny. V kategorii Fitness a Elite vítězové obdrží navíc i poukázku na spinning lekce zdarma. Pro nejmenší se najde opět nějaká ta sladkost a drobnost, která potěší.

Oproti 1. kolu jsme přistoupili k drobným úpravám pravidel, které doufám oceníte. Týkají se zejména upřesnění kategorií, harmonogramu a hodnocení v rámci celého poháru. Vše najdete v propozicích zveřejněných v příslušné sekci na těchto stránkách, tak jen krátce. Kategorie nebudou rozlišovány dále dle data narození, jako tomu bylo v prvním kole, ale podle ročníku narození. Závod rodinných štafet byl přesunut za blok dětských závodů a byly upraveny časy startů jednotlivých kategorií. Definice fitness bruslí byla zjednodušena tak, že za fitness brusli se bude dále považovat pouze vyšší bota zpevněná a zakončená nad kotníkem, tedy bez rozlišení velikosti koleček.

Vzhledem k tomu, že i nadále budeme nuceni měřit časy ručně, přistoupíme po zkušenostech z prvního kola pravděpodobně k rozdělování závodníků do rozjížděk, což nám doufám příliš nezahýbá s časovým plánem. Připravujeme tzv. rozlišováky, které si před startem závodníci navlečou na helmu a budou tak pro zapisovatele kol a pořadí v cíli „čitelnější“. Hlavní organizátoři budou v bílých tričkách s nápisem SSCO team.

Tak jen si přát dobré počasí, vše je jinak připraveno.

PS: Pokud byste věděli o někom, kdo by rád organizačně pomohl, dejte vědět. Lidí není nikdy dost a bez nich to naopak nejde.