Letní škola bruslení

Letní školu SSCO připravujeme pravidelně již od roku 2018. Jedná se o příměstskou školu bruslení.

Od roku 2021 již pořádáme dva turnusy, které jsme se rozhodli otevřít po tom, co se nám ten první plně zaplnil již po 44 hodinách od spuštění přihlašování.

Škola je vhodná jak pro úplné začátečníky, tak pro pokročilé bruslaře. 

Podrobnější informace naleznete ZDE.

Rekordy dráhy aktualizovány

Je za námi další MČR na silničním okruhu, které se po 6 letech uskutečnilo zase v Otrokovicích. Na této speciální in-line dráze se závodí již od roku 2007 a od počátku zaznamenáváme rekordy na jednotlivých závodních tratích. Že jsou některé časy velmi kvalitní svědčí i to, že byly dosaženy i před více než 10 lety. I letos se podařilo několik časů vylepšit, ale nejvíce jich padlo na již tradiční půlhodinovce, kdy za 30 minut nejlepší ujeli úctyhodných 45 kol (18,5 km) a bylo jich hned 12. Nakonec rozhodoval čas v cíli.

POZVÁNKA na členskou schůzi klubu

Pozvánka na ČS2022

V pátek 06.05.2022 se uskuteční výroční členská schůze našeho sportovního klubu. Pozvánka v příloze.

21. května 2022 se opět roztočí závodní in-line kolečka na zdejší in-line dráze

MČR 2022

Po covidové odmlce můžeme s radostí oznámit, že se v Otrokovicích uskuteční na zdejším in-line ovále opět závody na kolečkových bruslích. A hned Mistrovství ČR v in-line rychlobruslení na silničním okruhu. V této složité době jsme spojili síly s klubem Inline Veselí a uspořádáme společně pro bruslaře všech kategorií opět závody, jehož součástí bude i mistrovství ČR na silničním okruhu, které se v Otrokovicích uskuteční za 15 letou existencí našeho klub a místní dráhy již potřetí.

Otrokovický in-line pohár 2021

Mrzí nás to, ale ani letos OIP nebude. Vedle dalších důvodů nás k tomu vede i finanční situace klubu. Zorganizovány budou příměstské školičky bruslení. Kdyby se situace vyvinula lépe, budeme vás včas informovat. Mějte se fajn a ať vám to bruslí. SSCO team

instagram video downloader

Výsledky 13. ročníku OIP 2019

Máme to letos za sebou. Vždy je co vylepšit, udělat trochu jinak, lépe. Ale letošní ročník OIP 2019 budeme považovat opět za vydařený a budeme na něj vzpomínat jako pořadatelé jistě v dobrém. A z reakcí vás účastníků máme pocit, že to vnímáte podobně. Děkujeme, že jste k nám dorazili v takovém počtu a přijeli k nám od Prahy po Košice. Moc si toho vážíme. Výsledky 13. ročníku najdete v menu Výsledky. Ještě dosažené časy na jednotlivých tratích porovnáme s evidovanými rekordy dráhy, zda nedošlo v některé kategorii ke zlepšení traťového rekordu. Mějte se fajn a někdy, někde opět na viděnou.

Velikost koleček na 1/2 hodinovce

S ohledem na to, že se v propozicích odkazujeme na soutěžní řád ČSKB, je potřeba se, pokud není v propozicích popsáno jinak, řídit pravidly tohoto řádu. S ohledem na to, že naše závody se jezdí na silničním okruhu, lze podle stávajících pravidel použít jen kolečka o max. velikosti 110 mm. Počítejte s tím prosím. Těšíme se na Vás a věříme, že tato informace nikoho neodradí od účasti.

Propozice na OIP 2019

Je to tady. Věříme, že netrpělivě čekáte na zveřejnění propozic letošního 13. ročníku OIP. Jsou zde. reddit download video Než se do propozic začtete, jen krátká informace, co nás letos čeká. Především to budou krásné medaile, které jsou již ve výrobě a moc se těšíme, až dorazí. Je již tradicí, že něco vždy změníme, a tak tomu bude i letos. Přesto věříme, že do Otrokovic opět zavítáte. Co nás tedy letos čeká. Předem proběhne letos již jen jedno kolo OIP, a to 8. 6. 2019. Důvody jsou různé, ale o tom psát nechceme.

OIP 2018 je za námi

Druhé a zároveň poslední kolo letošního ročníku OIP potrápilo trochu počasí. Přesto se závodů zúčastnil velmi slušný počet účastníků. Poprvé k nám zavítali i závodníci z Maďarska a Rakouska. paginas para colorir Den před námi se jel závod na krátké dráze ve Veselí nad Moravou a spojení s našim závodem dalo příležitost vyhodnotit krále a královnu krátké a dlouhé dráhy. Toto spojení se zdá vyplatilo, protože samotné vyhodnocení, kdy nejlepší z obou závodů obdrželi korunky královny a krále dráhy bylo něco, co jsme ještě českých závodech neviděli.

Rozpis nedělního 2. kola OIP 2018

Na 160 závodníků se přihlásilo na 2. kolo Otrokovického in-line poháru, které se uskuteční již tuto neděli 24.06.2018. V rámci druhého kola proběhne i soutěž o krále a královnu krátké a dlouhé dráhy. Podmínkou je účast tedy nejen na našem závodě, ale v sobotu i ve Veselí nad Moravou. Pro vítěze je připravena opravdu hezká cena. V tuto chvíli dolaďujeme poslední věci. Každopádně startovka je již připravena a s tím i rozpis závodu, který tímto dáváme na vědomí. V podstatě bude program téměř totožný s prvním kolem OIP v květnu. Těšíme se na Vás.