Navigace

Místo konání: Zlínský kraj, okr. Zlín, město Otrokovice, sídliště Trávníky

GPS souřadnice: 49°12'17.092"N, 17°32'27.609"E

Blízká města: Zlín, Kroměříž, Uherské Hradiště

Přístup k oválu - příjezd do Otrokovice ze směru od Přerova (Hulína): Za cedulí Otrokovice rovně. Na čtvrtých světlech doleva a rovně. Na třetí "T"éčkové křižovatce, tj. cca po 100m, odbočit za potravinami Albert doleva. Po ulici Lidická jet až na konec ulice a na "T"éčkové křižovatce odbočit 2x doleva a jste u areálu.

Přístup k oválu - příjezd od Zlína nebo Uherského Hradiště: Za cedulí Otrokovice projet přes první světelnou křižovatku (přejet koleje) a jet dále do centra Otrokovic. Na další světelné křižovatce odbočit doprava a pokračovat rovně. Na třetí "T"éčkové křižovatce, tj. cca po 100m, odbočit za potravinami Albert doleva. Po ulici Lidická jet až na konec ulice a na "T"éčkové křižovatce odbočit 2x doleva a jste u areálu.

Přístup k oválu - ze vzduchu:

Letecká fotka oválu Letecká fotka oválu 2 Venue: Otrokovice, Lidická Street, at the sports centre in the Trávníky residential district – the town’s oval in-line skating track. Veranstaltungsort: Otrokovice, ul. Lidická, Sportareal an der Siedlung Trávníky – Inline-Oval

Ubytovací možnosti v Otrokovicích naleznete na adrese http://tic-otrokovice.cz/ubytovani/.